Met het boek Who in the Room ontdek je wat je vrienden echt van je denken! Speel je graag het spel ‘Truth of Dare’ of heb je gewoon zin in een gezellige avond met vrienden waarbij je elkaar nog beter leert kennen? Dan is het boek, boek ja, Who in the Room iets voor jou!
Over Who in the Room
Er zijn ontzettend veel spelletjes die je met vrienden kunt spelen om elkaar beter te leren kennen. Denk hierbij aan ‘Truth or dare’, ‘Never had I ever’ of ‘Would you rather’. Daar kunnen we nu het spel (in boekvorm) Who in the Room aan toevoegen. Je beantwoord vragen met de naam van jouw vriend of vriendin die het beste bij de omschrijving past. En weet waar je aan begint, want misschien komt de waarheid wel harder aan dan je denkt 😉
De inhoud
Who in the Room is dus een spel, maar in de vorm van een boek. Je hebt dan ook niet meer nodig dan het boeken en je eigen handen.

Hoe werkt het boek/spel?
Het boek/spel werkt heel eenvoudig. Als je aan de beurt ben kies je of je voor de linker- of rechterpagina gaat. Je slaat het boek vervolgens open op een willekeurige pagina en je leest de vraag hardop voor. Alle spelers krijgen een paar seconden om na te denken en vervolgens tellen jullie tot 3. Bij drie wijs iedereen tegelijk naar de persoon waarvan je denkt dat de omschrijving het beste bij hem of haar past. Eenmaal uitgesproken over de omschrijving is de volgende speler aan de beurt!
Onze ervaring met Who in the Room
Tijdens de zomervakantie hebben wij heerlijk vertoefd op de camping. Een camping vol met familie en vrienden, ideaal dus om het spel te testen. Heel leuk om te doen als je lekker aan het borrelen bent, het is niet alleen een heel leuk en eenvoudig spel, maar ook een gezellige manier om elkaar beter te leren kennen.

De omschrijvingen gaan van ‘Wie in de kamer heeft het meeste geld op de bank staan?’ tot aan ‘Wie in de kamer is het luidst in bed’. Oftewel, het gaat van serieus tot soms hilarisch! En dat maakt dit echt een heel leuk spel. Wij hebben er hard om moeten lachen. Bij sommige omschrijvingen waren de antwoorden heel voor de hand liggen, maar sommige andere omschrijvingen zorgde voor veel hilariteit en verrassingen. Wat mij betreft is Who in the Room zeker een aanrader om erbij te pakken tijdens het borrelen!
Ook leuk om te lezen: Blasting Billy – Tactisch kaartspel
